Μαρ 05

«ΑΓΑΠΩ…ΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ ΕΓΩ!»

Οι μαθητές της Β’ τάξης του σχολείου μας έγραψαν ένα τραγούδι για το διαδίκτυο και τη σωστή χρήση του με την καθοδήγηση των εκπαιδευτικών κ.Καλογεράκη Άρτεμης και της κ 어벤져스 자막 다운로드. Κωστιάνη Παναγιώτας αλλά και την πολύτιμη συμβολή σε μουσικό επίπεδο του κ. Γιάννη Αϊβαζόγλου Download CADPower. Η δράση πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια του προγράμματος σχολικών δραστηριοτήτων «Άυλη συνεργασία στο σχολείο, στη φύση και στο διαδίκτυο» που εκπονεί η δανειστική βιβλιοθήκη του σχολείου μας Nintendo Switch Diablo 3ed. Το αποτέλεσμα ήταν εκπληκτικό! Συγχαρητήρια στους εκπαιδευτικούς και στους μαθητές movie belly!