Οκτ 06

ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΗΜΕΡΑ ΓΛΩΣΣΩΝ

Στις 26 Σεπτεμβρίου το σχολείο μας συμμετείχε στις δράσεις για την Ευρωπαϊκή Ημέρα Γλωσσών, ώστε να αναδείξει τη σπουδαιότητα της γλωσσικής εξέλιξης στον ευρωπαϊκό χάρτη μέσα στην πορεία του χρόνου 코코 한글자막 다운로드. Γι’ αυτό το λόγο δημιουργήθηκε μία διαδραστική παρουσίαση από την υπεύθυνη εκπαιδευτικό της Σχολικής Βιβλιοθήκης αλλά κι ένα τραγούδι που συνέγραψαν οι μαθητές της Ε’ τάξης του σχολείου μας και μελοποίησε ο εκπαιδευτικός κ 무료 최신곡 다운로드. Αϊβαζόγλου. Στη συνέχεια δημιουργήθηκε μία ηλεκτρονική οπτικοποίηση από την εκπαιδευτικό κ Download AutoCad 2016. Καλογεράκη Άρτεμις. Μπορείτε να δείτε το υλικό της παρουσίασής μας αλλά και το τραγούδι της Ε’ τάξης οπτικοποιημένο στους παρακάτω συνδέσμους Rick & Morty Season 4.