Σεπ 10

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ – ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Αγαπητοί γονείς των μαθητών/τριών του σχολείου μας σας ενημερώνουμε τα κάτωθι:

1.Έχει αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του σχολείου ο εσωτερικός κανονισμός  σχολικού έτους 2021-22 που  επικαιροποιήθηκε και συντάχτηκε από το σχολικό συμβούλιο του σχολείου 최신 유튜브 다운로드.

2)Έχει αναρτηθεί πρωτόκολλο λειτουργίας των σχολικών μονάδων για τον COVID-19

3) O Αγιασμός της νέας σχολικής χρονιάς θα τελεστεί τη Δευτέρα 13/09/2021 χωρίς την παρουσία γονέων στις 10:00 π.μ Time You Loved. Οι μαθητές θα προσέλθουν στο σχολείο στις 9:30  προσκομίζοντας βεβαίωση αυτοδιαγνωστικού τεστ(self test) με τις τσάντες τους για τα νέα σχολικά εγχειρίδια και θα αποχωρήσουν από το σχολείο στις 11:00 Kids Factory.

Οι γονείς των μαθητών/τριών της Α΄τάξης θα βρίσκονται στην πόρτα του σχολείου ώστε μετά την τέλεση του Αγιασμού να συναντηθούν με την εκπαιδευτικό της τάξης zwift.

Η Διευθύντρια και οι εκπαιδευτικοί του σχολείου σας ευχόμαστε

Καλή σχολική χρονιά με υγεία και δημιουργικότητα Naver Whale browser download!