Σεπ 17

ΑΠΟ ΘΕΟΥ ΑΡΞΑΣΘΑΙ…

ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2017-2018
Τα σχολεία ξεκίνησαν και η πρώτη μέρα στο σχολείο ευλογήθηκε από τον εφημέριο του τόπου μας Πατέρα Δημήτριο Γιάνταη 펜타곤 다운로드. Στο ιερό μυστήριο του Αγιασμού συμμετείχαν μαθητές όλων των τάξεων, γονείς, καθώς επίσης οι εκπαιδευτικοί του Συλλόγου Διδασκόντων με επικεφαλή τη νέα Διευθύντρια κ Free Malmoy. Νεραντζούλα Τάπαλη. Μαζί μας ήταν και οι Διευθυντές του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου αλλά και του Ειδικού Νηπιαγωγείου του Δήμου Νέας Προποντίδας κ Windows Journal. Κασκανιώτης Ανδρέας και κ.Αθανασία Εμμανουηλίδου αντίστοιχα καθώς επίσης πολλά μέλη του Συλλόγου Διδασκόντων του Ειδικού Σχολείου hy dog myeongjo. Ευχόμαστε όλοι από καρδιάς μία δημιουργική και χαρούμενη σχολική χρονιά… γιατί σύμφωνα με τη ρήση του Bertrand Russell(1872-1970) «Μία καλή ζωή είναι αυτή που εμπνέεται από την αγάπη και καθοδηγείται από τη γνώση» 날씨의 아이 다운로드.