Οκτ 27

ΣΧΟΛΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

Την Παρασκευή 25 Οκτωβρίου 2019 πραγματοποιήθηκε η σχολική μας γιορτή για να τιμήσουμε την επέτειο του ΟΧΙ και του ελληνοϊταλικού πολέμου unlocker 2.0.4 다운로드. Οι Ε΄ και Β΄ τάξεις ήταν υπεύθυνες για αυτή τη γιορτή που κύλησε με επιτυχία προκαλώντας συγκίνηση μιας και ξύπνησε αναμνήσεις από εκείνη την ιστορική περίοδο with Sen and Chihiro. Οι πολεμικές στιγμές πάνω στα βουνά της Πίνδου, η γαλανόλευκη σημαία που τιμάμε στις 27 Οκτωβρίου, η απαγωγή του στρατηγού Κράιπε στα Ανώγεια της Κρήτης αλλά και η θρησκευτική γιορτή του Αγίου Δημητρίου ζωντάνεψαν μέσα από τις ερμηνείες των μαθητών 심즈4 하우스 다운로드. Ακόμη πραγματοποιήθηκε και η απονομή της σημαίας για την α΄ σχολική περίοδο. Αξίζουν συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές καθώς επίσης και στις υπεύθυνες εκπαιδευτικούς, κ.Κωστιάνη Παναγιώτα και κ menu form. Καλογεράκη Άρτεμις. Μακάρι να θυμόμαστε όλοι το αντιπολεμικό και αντιφασιστικό μήνυμα εκείνης της εποποιΐας hp Recovery Manager.