Οκτ 24

ECO – PORTARIA

Στο σχολείο μας υπάρχει μία οικολογική ομάδα, που δημιουργήθηκε από την Ε΄ τάξη και ονομάζεται ECO-PORTARIΑ και ήδη πραγματοποίησε πολλές δράσεις 간지달력 다운로드. Έτσι άρχισε την αποκομιδή των απορριμμάτων από τη σχολική αυλή και τον διαχωρισμό τους μέσω μίας ηλεκτρονικής διάταξης παρασύροντας και πολλούς μαθητές από τις υπόλοιπες τάξεις να κάνουν το ίδιο 풋볼매니저2013 다운로드. Ακόμη προχώρησε στη φύτευση των παρτεριών του σχολείου με αρωματικά φυτά για τον εξωραϊσμό του χώρου 원피스 극장판 스탬피드 다운로드. Και βέβαια οι δράσεις της θα συνεχιστούν. Ευχαριστούμε τον πρόεδρο της Κοινότητας Πορταριάς για τη στήριξή του στις δράσεις μας MacBook typeface.