Οκτ 21

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΓΟΝΕΩΝ -ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Σας ενημερώνουμε για το πρόγραμμα των εορταστικών εκδηλώσεων για την εθνική επέτειο της 28ης Οκτωβρίου:
•25 Οκτωβρίου: Παρακολούθηση γιορτής των μαθητών των τάξεων στην αίθουσα τελετών του σχολείου στις 9:00 π.μ nfx 다운로드. Τη γιορτή θα παρουσιάσουν οι μαθητές των Β’-Ε’ τάξεων.
Λήξη σχολικής γιορτής και αναχώρηση των μαθητών/τριών στις 10:30π.μ YouTube simple download.
Το ολοήμερο τμήμα δεν θα λειτουργήσει .
•28 Οκτωβρίου: Ημέρα παρέλασης, οι μαθητές θα προσέλθουν στο χώρο του σχολείου στις 9:00 π.μ Shark Song. με την ενδυμασία της παρέλασης (μπλε παντελόνι –μπλε φούστα-άσπρο πουκάμισο –μπλε πουλόβερ) latest go mp3. Μετά τη λήξη των εορταστικών εκδηλώσεων, οι μαθητές θα επιστρέψουν στο Σχολείο και στη συνέχεια θα αποχωρήσουν 마인크래프트 총모드 다운로드.
Σας περιμένουμε να τιμήσουμε μαζί τους ήρωες του 1940 στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου την Παρασκευή 25/10/2019 길티기어 다운로드.

Από τη Διεύθυνση του Σχολείου