Ιαν 22

ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΑΝΝΑ ΦΡΑΝΚ

Οι μαθητές της Στ’ τάξης δημιούργησαν μία ταινία μικρού μήκους για τα θύματα του Εβραϊκού Ολοκαυτώματος με αφορμή της ζωή της Άννα Φρανκ Letters Century. Έτσι δραματοποίησαν κάποιες σκηνές από την κρυψώνα της οικογένειάς της στο Άμστερνταμ και παρέθεσαν τις βασικές αιτίες και συνέπειες του Ολοκαυτώματος Melon top100 for week 3 of November download. Με αυτόν τον τρόπο οι μαθητές γνωστοποίησαν στη σχολική τους κοινότητα τη Διεθνή Ημέρα του Εβραϊκού Ολοκαυτώματος, που έχει οριστεί να είναι η 27η Ιανουαρίου 세븐 랜드 다운로드. Συγχαρητήρια στους μαθητές και στην εκπαιδευτικό τους! Ας ευχηθούμε να μην συμβεί ξανά στην ιστορία της ανθρωπότητας τέτοιου είδους καταπάτηση των ανθρώπινων δικαιωμάτων 오페라 웹 브라우저 다운로드!
Στον σύνδεσμο που ακολουθεί μπορείτε να παρακολουθήσετε την ταινία των μαθητών: