Ιαν 19

ΔΕΝΔΡΟΦΥΤΕΥΣΗ

Οι μαθητές της Στ’ και της Ε’τάξης συνεργάστηκαν την Παρασκευή 19 Ιανουαρίου 2024 για να πραγματοποιήσουν δενδροφύτευση στον αύλειο χώρο του σχολείου τους latest go mp3. Ή συγκεκριμένη δράση πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια του σχεδίου δράσης για τον Άξονα 7 – «Σχολείο και Κοινότητα» από τις εκπαιδευτικούς Αβραμίδου Εύη, Καλογεράκη Άρτεμις, Κατσιμανή Παρασκευή και Κωστιάνη Παναγιώτα 마인크래프트 총모드 다운로드. Η ομάδα του σχολείου συνεργάστηκε με τον Δήμο Νέας Προποντίδας στις εργασίες της δενδροφύτευσης και με τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων, ο οποίος κάλυψε οικονομικά την αγορά των δένδρων 길티기어 다운로드. Ευχαριστούμε θερμά και τους δύο φορείς για τη συνεργασία και ευχόμαστε οι οικολογικές δράσεις των μαθητών να βρουν μιμητές Call of Duty 2 download!