Δεκ 11

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

Σήμερα Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου 2023 επισκέφθηκαν τη σχολική μας μονάδα δύο κορυφαίοι παραολυμπιονίκες αθλητές του αθλητικού σωματείου Μέγας Αλέξανδρος, ο κ Download Detective 2. Ταϊγανίδης Χαράλαμπος και ο κ. Τσότρας Νικόλαος. Μας μίλησαν για τα ρεκόρ τους, τα μετάλλια που έχουν κερδίσει απανωτά και για τα επιτεύγματα που έχουν πετύχει(όπως η θαλάσσια διάσχιση της νότιας πλευράς της Κρήτης) για να δείξουν παντού την πίστη στα όνειρα 메이크업플러스 다운로드. Οι μαθητές του σχολείου μας συζήτησαν μαζί τους και διατύπωσαν τις ερωτήσεις τους για να μάθουν τις δυσκολίες που αντιμετώπισαν pdf. Ευχαριστούμε θερμά τους αθλητές και τους ευχόμαστε καλούς αγώνες και ατέλειωτη δύναμη στην επίτευξη των στόχων τους Pupped download!