Δεκ 05

ΤΑ 6 ΤΡΑΠΕΖΙΑ

Οι μαθητές της Στ’ τάξης του σχολείου μας πραγματοποίησαν μία σειρά δράσεων με τίτλο «Τα 6 τραπέζια» για να αποκτήσουν βιωματική εμπειρία των δυσκολίων που αντιμετωπίζουν τα άτομα ΑΜΕΑ movavi video editor. Η αφορμή δόθηκε από την Παγκόσμια Ημέρα ΑΜΕΑ και το περιεχόμενο του Θεματικού κύκλου Ενδιαφέρομαι και Ενεργώ των Εργαστηρίων Δεξιοτήτων bootcamp windows 10. Έτσι χρησιμοποιήθηκαν 6 διαφορετικές θεματικές κατηγορίες αναπηρίας σε 6 τραπέζια ώστε οι ομάδες των μαθητών να περνούν από κάθε τραπέζι σαν ρολόι mp3 for aninity. Οι δραστηριότητες ενθουσίασαν τα παιδιά και τους έκαναν να αισθανθούν για λίγο τα λειτουργικά εμπόδια στην κάλυψη απλών αναγκών από τα άτομα με αναπηρίες 연예인 mr 다운로드. Έτσι προέκυψε κι ένα βίντεο των δράσεων μέσα στην τάξη. Ας ευχηθούμε η πολιτεία να μεριμνά συστηματικά για τη συμπερίληψη αυτών των ατόμων στον κοινωνικό ιστό icloud 사진 일괄 다운로드.