Νοέ 03

ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ – ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Το Δημοτικό Σχολείο Πορταριάς Χαλκιδικής διοργανώνει πρόγραμμα εκμάθησης της ελληνικής γλώσσας για αλλοδαπούς γονείς σε συνεργασία με τη Γενική Γραμματεία Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης Δια Βίου Μάθησης και Νεολαίας και τον Δήμο Νέας Προποντίδας ms project 2013. Η διάρκεια του προγράμματος είναι 150 ώρες, η παρακολούθηση θα είναι απογευματινή και δωρεάν Metal Slug 3 mobile download. Παρέχεται πιστοποιητικό παρακολούθησης. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνούν με το Δημοτικό Σχολείο – τηλ.2373021901 για να υποβάλλουν δήλωση συμμετοχής 스프링 한글파일 다운로드.

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ ΔΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ