Δεκ 23

Τα Χριστούγεννα του Γαλαξία

Η Δανειστική Σχολική Βιβλιοθήκη του Δημοτικού Σχολείου Πορταριάς πραγματοποιεί μία σειρά δράσεων με την ονομασία «Άυλη Συνεργασία στο σχολείο, στη φύση και στο διαδίκτυο» για να προωθήσει τη συνεργασία και τον εθελοντισμό χωρίς να υπάρξει άμεση αλλά έμμεση συνεργασία των μαθητών ώστε να τηρηθούν τα υγειονομικά πρωτόκολλα one time at Kang Restaurant. Έτσι οι μαθητές των Δ΄, Ε΄ και Στ΄ τάξεων συνεργάστηκαν και συνέγραψαν μία χριστουγεννιάτικη ιστορία με τίτλο «Τα Χριστούγεννα του Γαλαξία» ξεκινώντας κάθε τάξη από εκεί που ξεκίνησε η προηγούμενη 웹주소 다운로드. Η επιστημονική αλήθεια, η αστρονομία και η θεϊκή διάσταση του σύμπαντος διασταυρώνονται μέσα από τα παιδικά μάτια για να φτάσουμε στο μήνυμα της Θείας Ενανθρώπισης 구글 계정 다운로드. Αξίζουν θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές! Ευχαριστούμε θερμά τους χορηγούς μας που βοήθησαν να προκύψει σε έντυπη μορφή η ιστορία μας και συγκεκριμένα τις εταιρείες ΔΕΑΣ ΑΕ και ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ και ιδιαιτέρως τον κ dynalist 다운로드. Δημήτρη Σιαφλιάκη και κ. Παναγιώτη Δαμάσκο. Η συμβολή των χορηγιών που λάβαμε είναι σημαντική γιατί διανεμήθηκε σε κάθε μαθητή του σχολείου ένα αντίτυπο του βιβλίου ώστε να γίνει κτήμα όλων η πνευματική παραγωγή των μαθητών των μεγαλύτερων τάξεων 우리은행 공인인증서 다운로드. Η προσπάθεια αυτής της βιβλιοθήκης θα συνεχιστεί γιατί η δημιουργικότητα δεν γνωρίζει περιορισμούς 판다팝 다운로드.

Παραθέτουμε και την ηλεκτρονική μορφή του βιβλίου εκδώσαμε.