Δεκ 15

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ

Την Πέμπτη 12/12/2019 οι μαθητές των Α, Β, Δ και Ε τάξεων του σχολείου επισκέφτηκαν το κλειστό Δημοτικό θέατρο των Ν Edius 6.5. Μουδανιών και παρακολούθησαν μια παράσταση για όλες τις ηλικίες με μουσική και χορό που οργάνωσε το Κέντρο Τέχνης Σύνθεση 이나즈마 일레븐 go 스트라이커즈 2013 다운로드.
Ήταν ένα μικρό καράβι…, Ο Πέτρος και ο λύκος, Χριστουγεννιάτικες μελωδίες και κάλαντα από την Ελλάδα και όχι μόνο ήταν τα θέματα της παράστασης που είχαν τη δυνατότητα να απολαύσουν οι μικροί μαθητές main unit. Ήταν μια αξιόλογη παράσταση στην οποία πρωταγωνιστές ήταν τα ίδια τα παιδιά, τα οποία παρουσίασαν τις μουσικές και χορευτικές τους ικανότητες σε παιδιά Ied it free. Συγχαρητήρια σε όλους όσους συμμετείχαν!