Νοέ 12

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΓΟΝΕΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ /ΤΡΙΩΝ

12/11/2019
6/Θ ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες των μαθητών/τριών του Σχολείου μας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι για την επέτειο του Πολυτεχνείου, οι σχολικές εορταστικές εκδηλώσεις θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 15 /11/2019 Good morning download. Στο Σχολείο μας οι εκδηλώσεις θα πραγματοποιηθούν από τις 8:30 π.μ. έως τις 9:30 π.μ. Οι μαθητές το πρωί θα προσέλθουν στις 8:30π.μ Windows xp Explorer 11. και μετά το πέρας των εκδηλώσεων στις 9 30 π.μ. θα αναχωρήσουν. Το ολοήμερο τμήμα δεν θα λειτουργήσει 아이폰 구글드라이브 파일 다운로드.
Από τη Διεύθυνση του Σχολείου Ducking Engine.