Ιούν 20

ΓΙΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ 2019

Την Παρασκευή 14 Ιουνίου το σχολείο μας πραγματοποίησε τη γιορτή λήξης του σχολικού έτους 2018 – 2019, η οποία συνδυάστηκε με τη γιορτή αποφοίτησης της Στ΄τάξης 윈도우 10 레드 스톤 3 다운로드. Αρχικά έλαβε χώρα η χορευτική παράσταση «Το νησί των συναισθημάτων» με απόλυτη επιτυχία και στη συνέχεια οι μαθητές της Στ΄τάξης είχαν την ευκαιρία να θυμηθούν τις ωραιότερες στιγμές της σχολικής τους ζωής μέσα από ένα βίντεο Windows 7 roll-up. Η συγκίνηση και η νοσταλγία των περασμένων γέμισαν την ατμόσφαιρα, η οποία χρωματίστηκε περισσότερο από την παρουσία των μαθητών της Α΄τάξης, που χαιρέτησαν τους μαθητές της Στ΄ 익스플로러9 32비트 다운로드. Ευχαριστούμε πολύ όλους όσοι συνέβαλαν στην πραγματοποίηση της γιορτής – τόσο το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων των σχολείου όσο και τους χορηγούς της γιορτής μας, που ήταν οι ακόλουθοι:

ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΟ «ΠΑΡΟΥΣΗ»

ΑΓΟΡΑ ΚΑΣΣΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ