Ιούν 13

«ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΚΑΪΣΙΩΝ … ΑΛΛΟΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ»

Την Τρίτη 12 Ιουνίου η Δ΄τάξη του σχολείου μας πραγματοποίησε την παρουσίαση του Προγράμματος Σχολικών Δραστηριοτήτων που εκπόνησε επί δύο συναπτά σχολικά έτη με τίτλο «Τα παιδιά των καϊσιών…άλλοτε και τώρα» windows 10 update. Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης πραγματοποιήθηκε παρουσίαση της ιστορικής εξέλιξης του σχολείου από τους μαθητές της Δ΄τάξης, προβλήθηκαν βίντεο από συνεντεύξεις δασκάλων, εγκαινιάστηκε το Μουσείο Σχολικής Ζωής, διακινήθηκε το βιβλίο της ιστορίας του σχολείου από το Σύλλογο Γυναικών Πορταριάς και βραβεύτηκαν παλιότεροι και πιο σύγχρονοι εκπαιδευτικοί 다크 밸리 다운로드. Στην εκδήλωση παρευρέθησαν η κ.Ευαγγελία Κανταρτζή- Σχολική Σύμβουλος και πρόεδρος του ΕΚΕΔΗΣΥ, η κ.Ευτυχία Παπανικολάου – Προϊσταμένη της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, ο κ 윈도우 보안 패치 다운로드. Γιώργος Μπότσας- Σχολικός Σύμβουλος της 1ης Εκπαιδευτικής Περιφέρειας Χαλκιδικής, ο κ.Σίμος Μαυρογιάννης – Διευθυντής του 2ου ΔΣ Ν.Μουδανιών και πλήθος παλιότερων εκπαιδευτικών του σχολείου μας Ogre Snow. Ευχαριστούμε θερμά όλους όσοι συνέβαλαν στην πραγματοποίηση αυτής της εκδήλωσης 윈도우7 그림판 다운로드.